Aktualności

Dzielnicowi rozmawiali z przedszkolakami o bezpieczeństwie w trakcie wakacji

Data publikacji 24.06.2022

Piaseczyńscy dzielnicowi odwiedzili Przedszkole nr 10 w Piasecznie. Spotkali się z najmłodszymi, aby przekazać cenne wskazówki przed zbliżającymi się wakacjami. Maluchy dowiedziały się, jak bezpiecznie korzystać podczas letniego wypoczynku oraz w jaki sposób reagować na zagrożenia.

Piaseczyńscy dzielnicowi bardzo aktywnie prowadzą spotkania w szkołach i przedszkolach. Wczoraj w ramach działań "Bezpieczne wakacje" spotkali się z maluchami z Przedszkola nr 10 w Piasecznie. Była to świetna okazja do omówienia zasad bezpiecznego przebywania nad wodą oraz promowania akcji "Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą". Przypomniano także przepisy dotyczące poruszania się po drogach oraz aktywnego wypoczynku w lesie oraz na wsi. W trakcie prelekcji poruszono również ważną tematykę kontaktu z osobami nieznajomymi oraz oddalania się od opiekunów.

Przedszkolaki na zakończenie miały okazję porozmawiać z policjantami o ich codziennej służbie, jak również obejrzeć policyjny radiowóz. Spotkanie z mundurowymi sprawiło przedszkolakom wiele radości.

 

asp. Magdalena Gąsowska/g.p

  • Zdjęcie grupowe policjantów wraz z przedszkolakami na tle radiowozu
    Dzielnicowi na spotkaniu z przedszkolakami
  • Dzielnicowi z podziękowaniami od przedszkolaków, stoją trzymając dyplom
    Dzielnicowi na spotkaniu z przedszkolakami
Powrót na górę strony