Aktualności

Przedszkolaki z wizytą w komisariacie

Data publikacji 25.07.2022

Maluchy z "Przedszkola Pana Adama" odwiedziły policjantów z Komisariatu Policji w Konstancinie - Jeziornie. W trakcie spotkania miały okazję zapoznać się z pracą funkcjonariuszy oraz obejrzeć ich miejsce pracy. Była to niezapomniana wizyta!

Policjanci chętnie biorą udział w spotkaniach z przedszkolakami. Równie chętnie przyjmują gości w swoich komendach i komisariatach. Każde takie spotkanie jest świetną okazją do przekazania cennych wskazówek dotyczących bezpieczeństwa, ale też pokazania, że policjant jest osobą do której w każdej sytuacji można się zwrócić z prośbą o pomoc i nie należy się go bać.

W piątek 22 lipca 2022 roku dzieci z "Przedszkola Pana Adama" gościły w siedzibie Komisariatu Policji Konstancin - Jeziorna. W trakcie spotkania miały okazję zapoznania się z miejscem pracy policjantów. Dowiedziały się w jaki sposób przyjmowane są zgłoszenia oraz jak oficer dyżurny kontaktuje się z policjantami pracującymi w terenie. Najciekawszym elementem jak zwykle było oglądanie policyjnych radiowozów w których przedszkolaki mogły się poczuć jak prawdziwi policjanci.

Nie zabrakło również pytań na które funkcjonariusze odpowiadali z uśmiechem.

 

asp. Magdalena Gąsowska

  • Zdjęcie grupowe policjanta i dzieci na tle budynku komisariatu
    Wizyta przedszkolaków w komisariacie
  • Przedszkolaki rozmawiają z policjantem w budynku komendy
    Przedszkolaki z wizytą w komisariacie
  • Przedszkolaki zwiedzają komisariat
    Przedszkolaki z wizytą w komisariacie
Powrót na górę strony