Aktualności

Zatrzymany z amfetaminą i tabletkami ecstasy

Data publikacji 28.07.2022

Piaseczyńscy kryminalni na terenie Zalesia Górnego zatrzymali 38-latka. Mężczyzna posiadał amfetaminę oraz tabletki ecstasy. Za ten czyn grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

Piaseczyńscy kryminalni w wyniku pracy operacyjnej ustalili miejsce zamieszkania mężczyzny mogącego posiadać środki odurzające i oczywiście się nie mylili. W trakcie złożonej mu wizyty ujawnili narkotyki, które po badaniu policyjnym narkotestem okazały się być amfetaminą oraz tabletkami ecstasy. 38-latek został zatrzymany i przewieziony do jednostki policji, gdzie usłyszał zarzut posiadania środków odurzających. Za ten czyn grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

Czynności w sprawie prowadzone są pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Piasecznie.

W tym miejscu apelujemy do rodziców i opiekunów dzieci i młodzieży aby zwrócili szczególną uwagę na to co mogą znaleźć w pokojach swoich pociech. Wakacje to niestety czas, który sprzyja eksperymentowaniu przez nieletnich. Tabletki ecstasy mają postać dosyć kolorowych pastyle, często z różnymi grawerami, ale pojawiają się też bez znaków. Jest to narkotyk szczególnie popularny w trakcie weekendowych imprez. Zachowajcie czujność i zwracajcie uwagę na wasze dzieci.

 

asp. Magdalena Gąsowska/bś

Powrót na górę strony