Aktualności

Przekroczył prędkość - miał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów

Data publikacji 17.09.2022

Policjanci piaseczyńskiego wydziału ruchu drogowego w Jazgarzewszczyźnie zatrzymali 40-letniego mężczyznę. Nie tylko przekroczył dozwoloną prędkość jazdy, ale też nie respektował sądowego zakazu prowadzenia pojazdów. Został ukarany 800 złotowym mandatem. Za popełnione przestępstwo wkrótce odpowie przed sądem.

Przekraczanie dozwolonej prędkości przez kierujących w dalszym ciągu jest jedną z głównych przyczyn niebezpiecznych zdarzeń na drodze. Kierowcom na naszych drogach niestety wciąż brakuje rozsądku. Przykładem tego jest 40-letni mężczyzna zatrzymany w Jazgarzewszczyźnie przez policjantów piaseczyńskiego wydziału ruchu drogowego. Nie tylko nie respektował on obowiązujacych ograniczeń prędkości, ale też za nic miał postanowie Sądu Rejonowego w Pruszkowie, który orzekł w stosunku do niego zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.

Za przekroczenie prędkości o 40 km/h, 40-latek został ukarany mandatem karnym w wysokości 800 złotych, a na jego konto dopisano kolejne punkty karne. Za złamanie sądowego zakazu odpowie wkrótce przed sądem.

 

asp. Magdalena Gąsowska

Powrót na górę strony