Aktualności

Policjanci zabezpieczyli kolejne środki odurzające

Data publikacji 18.11.2022

Policjanci piaseczyńskiego wydziału kryminalnego zatrzymali 22-latka. Przejęli również marihuanę oraz mefedron, które mężczyzna posiadał w swoim mieszkaniu. Przypominamy, że posiadanie narkotyków jest prawnie zabronione. Za to przestępstwo grozi do 3 lat pozbawienia wolności, a w przypadku posiadania znacznej ilości nawet do 10 lat.

Praca operacyjna policjantów piaseczyńskiego wydziału kryminalnego po raz kolejny zakończyła się owocnie. Na terenie powiatu piaseczyńskiego funkcjonariusze zatrzymali 22-latka. Mężczyzna w swoim mieszkaniu posiadał środki odurzające w postaci marihuany i mefedronu. Dzięki pracy policjantów na rynek nie trafi kilkanaście porcji handlowych narkotyków.  

22-latek został osadzony w policyjnej celi, a następnego dnia usłyszał zarzut posiadania środków odurzających. Czynności w sprawie nadzoruje Prokuratura Rejonowa w Piasecznie.

Przypominamy, że posiadanie narkotyków jest prawnie zabronione. Za to przestępstwo grozi do 3 lat pozbawienia wolności, a w przypadku posiadania znacznej ilości nawet do 10 lat.

 

asp. Magdalena Gąsowska  

Powrót na górę strony