Aktualności

Narkotykowy biznes na terenie ogródków działkowych zakończony trzymiesięcznym aresztem

Data publikacji 24.11.2022

Piaseczyńscy kryminalni zatrzymali mężczyznę, który posiadał narkotyki i nimi handlował. Proceder, który kwitł na terenie ogródków działkowych, zakończył się dla 31-latka tymczasowym aresztowaniem na okres trzech miesięcy.

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie, monitorując środowisko przestępcze uzyskali informację, że jeden z mieszkańców powiatu piaseczyńskiego, może posiadać znaczne ilości narkotyków, które sprzedaje i rozprowadza na terenie ogródków działkowych.

Kryminalni wiedzę tę zweryfikowali, a jej wynikiem było zatrzymanie 31-latka. Funkcjonariusze środki odurzające w postaci mefedronu i amfetaminy zabezpieczyli nie tylko przy mężczyźnie, ale również w domku letniskowym.

Zgromadzony materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie 31-latkowi zarzutów posiadania znacznej ilości narkotyków oraz udzielania ich innym osobom, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej. Sąd Rejonowy w Piasecznie, na wniosek prokuratora z Prokuratury Rejonowej w Piasecznie, zastosował wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.

 

asp. Magdalena Gąsowska/bś

Powrót na górę strony