Aktualności

Zapraszamy mieszkańców Gminy Góra Kalwaria na debatę gimnną

Data publikacji 23.11.2022

Zapraszamy mieszkańców Gminy Góra Kalwaria na debatę społeczną. Odbędzie się ona 7 grudnia 2022 roku w godz. 14:30 w Ośrodku Kultury przy ulicy por. Jana Białka 9 w Górze Kalwarii.

Debata ma na celu zdiagnozowanie potrzeb i oczekiwań społecznych w zakresie poprawy bezpieczeństwa. Pozwala także na wymianę informacji z mieszkańcami o istniejących zagrożeniach, dzięki czemu będą mogły zostać wypracowane wspólnie metody ich eliminowania.

Zapraszamy mieszkańców Gminy Góra Kalwaria do aktywnego udziału w debacie społecznej poświęconej poprawie bezpieczeństwa na terenie gminy, która odbędzie się 7 grudnia 2022 roku w godz. 14:30 w Ośrodku Kultury przy ul. por. Jana Białka 9 w Górze Kalwarii.

Tematem spotkania będzie poczucie bezpieczeństwa w miejscu zamieszkania i w miejscu publicznym, zagrożenie przestępczością z uwzględnieniem kategorii przestępstw najbardziej uciążliwych społecznie, bezpieczeństwo uczestników ruchu drogowego, a także problemy mieszkańców zdiagnozowane na podstawie „Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa” oraz priorytetowe działania dzielnicowych.

Dowiedz się, co robi Policja, aby zapewnić bezpieczeństwo mieszkańcom.

Przedstaw swój pomysł, jak poprawić bezpieczeństwo w swoim miejscu zamieszkania.

Powrót na górę strony