Aktualności

Policyjny akcent na przedszkolnym pikniku

Data publikacji 23.05.2023

Piaseczyńscy funkcjonariusze wzięli udział w pikniku rodzinnym zorganizowanym przez "Radosne Przedszkole". Wśród wielu atrakcji przygotowanych przez dyrekcję, nie mogło zabraknąć również akcentu policyjnego. Mundurowi promowali bezpieczne zachowania oraz odpowiadali na pytania: te padające ze strony dzieci ale również ich rodziców.

Rozpoczął się sezon pikników oraz festynów. Na wszystkich tych wydarzeniach nie może zabraknąć policyjnego akcentu i cennych rozmów na temat bezpieczeństwa, dlatego też piaseczyńscy funkcjonariusze tak chętnie pojawiają się na wszystkich imprezach plenerowych. 

W ostatnich dniach mundurowi odpowiedzieli na zaproszenie dyrekcji "Radosnego Przedszkola". Udział w pikniku był doskonałą okazja, aby przypomnieć najmłodszym zasady bezpieczeństwa w związku ze zbliżającymi się wielkimi krokami wakacjami. Przedszkolaki chętnie przyłączały się do rozmów, odpowiadały na zadawane im pytania oraz dzieliły się posiadaną wiedzą.

Jak zwykle, największą atrakcją była możliwość obejrzenia z bliska policyjnego radiowozu oraz przyjrzenia się wyposażeniu jakie policjant wykorzystuje w codziennej służbie. Mundurowi chętnie odpowiadali na pytania zarówno te wypływające od dzieci jak i ich rodziców.

 

asp. Magdalena Gąsowska

 

Powrót na górę strony