Aktualności

Rozpoznajesz tych mężczyzn? Pomóż nam ustalić kim są!

Data publikacji 24.05.2023

Policjanci wydziału dochodzeniowo – śledczego piaseczyńskiej komendy poszukują sprawców kradzieży sklepowej, która miała miejsce na terenie jednego ze sklepów wielkopowierzchniowych w Piasecznie. Związek z tym zdarzeniem mogą mieć mężczyźni, których zarejestrowały kamery monitoringu. Wszystkich, którzy rozpoznają osoby ze zdjęć prosimy o kontakt z policjantami.

Policjanci piaseczyńskiego wydziału dochodzeniowo – śledczego prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży sklepowej, która miała miejsce na terenie jednego ze sklepów wielkopowierzchniowych przy ulicy Okulickiego w Piasecznie. Łupem złodziei padły elektronerzędzia, artykuły spożywcze oraz odzieżowe o łącznej wartości blisko 2 tysięcy złotych.

Funkcjonariusze zabezpieczyli nagrania z monitoringu, które zarejestrowały wizerunki mężczyzn. To oni mogą mieć związek z tą sprawą.

Każdy, kto rozpoznaje osoby ze zdjęć lub posiada istotne informacje, mogące przyczynić się do ustalenia ich tożsamości – proszony jest o kontakt z policjantami z Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie pod całodobowym numerem telefonu 47-72-45-213 bądź mailowo: dyzurny.piaseczno@ksp.policja.gov.pl.

 

asp. Magdalena Gąsowska

  • dwóch mężczyzn wchodzących do sklepu
  • mężczyzna ubrany w szaro-biały dres obok kas sklepowych
  • mężczyzna ubrany na ciemno obok kas sklepowych
Powrót na górę strony