Aktualności

Kradzież artykułów spożywczych i alkoholowych - wiesz kim są sprawcy?

Policjanci z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie prowadzą czynności dotyczące kradzieży artykułów spożywczych oraz alkoholowych, do której doszło w jednym ze sklepów wielkopowierzchniowych w Piasecznie. Bezpośredni związek z tymi zdarzeniami mogą mieć osoby prezentowane na zdjęciach. Wszyscy, którzy posiadają jakiekolwiek informacje dotyczące tych osób, proszone są o kontakt z oficerem dyżurnym lub policjantem prowadzącym postępowanie.

Policjanci piaseczyńskiego wydziału dochodzeniowo – śledczego prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży sklepowej do której doszło w sklepie wielkopowierzchniowym na terenie Piaseczna 8 stycznia 2024 roku. Łupem złodziei padł głównie alkohol oraz artykuły spożywcze. Straty oszaowane zostały na ponad 1000 złotych.

Funkcjonariusze zabezpieczyli nagrania z monitoringu, które zarejestrowały wizerunki kilku mężczyzn. To oni mogą mieć związek z tą sprawą.

Każdy, kto rozpoznaje osobę ze zdjęcia lub posiada istotne informacje, mogące przyczynić się do ustalenia jego tożsamości – proszony jest o kontakt z policjantami z Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie pod całodobowym numerem telefonu 47-72-45-213 bądź mailowo: dyzurny.piaseczno@ksp.policja.gov.pl.

 

st. asp. Magdalena Gąsowska

Powrót na górę strony