Aktualności

Wiedząc, że jest poszukiwany - ukrywał się w piwnicy

Data publikacji 03.06.2024

Blisko 1,5 roku w zakładzie karnym spędzi 30-latek zatrzymany przez policjantów piaseczyńskiego wydziału kryminalnego. Mężczyzna był poszukiwany listem gończym oraz nakazem doprowadzenia. Tego, że to będzie jego ostatni poranek na wolności, zupełnie się nie spodziewał.

Za popełnione błędy szybciej czy później przyjdzie nam ponieść karę, a to może dosięgnąć nas w najmniej oczekiwanym momencie! Przekonał się o tym 30-letni mieszkaniec powiatu piaseczyńskiego.

Doskonale wiedział o tym, że ma na swoim koncie blisko 1,5 roczną "odsiadkę". Postanowił więc zmienić miejsce zamieszkania i coś wynająć, sądząc, że uniknie odpowiedzialności za to co zrobił w przeszłości. To jednak mu się nie udało.

Policjanci piaseczyńskiego wydziału kryminalnego ustalili gdzie mieszka będący w ich zainteresowaniu 30-latek. Udali się więc pod wskazany adres. Na miejscu zastali ukrywającego się w piwnicy mężczyznę. Ten był wyraźnie zaskoczony, ponieważ nie spodziwał się takiej akurat wizyty z samego rana. Został zatrzymany, a po wykonaniu niezbędnych czynności - osadzony w jednostce penitencjarnej. Tam odbędzie karę pozbawienia wolności wyznaczoną mu przez Sąd Rejonowy w Piasecznie oraz Legionowie.

 

st. asp. Magdalena Gąsowska/D.K

Film VID-20240603-WA0001.mp4

Pobierz plik VID-20240603-WA0001.mp4 (format mp4 - rozmiar 2.06 MB)

Powrót na górę strony