Aktualności

PIKNIK RODZINNY Z SIERŻANTEM BORSUKIEM

Data publikacji 11.06.2024

W sobotę maskotka Komendy Stołecznej Policji - sierżant Borsuk oraz piaseczyńska profilaktyk wzięli udział w pikniku rodzinnym pn. „Bezpieczeństwo ma znaczenie”, który odbył się na terenie jednego z salonów samochodowych w Piasecznie. W trakcie spotkania każdy z uczestników mógł przybić „piątkę” z policyjną maskotką, a podczas rozmowy z policjantką zdobyć kilka cennych rad jak bezpiecznie poruszać się po drodze oraz jakie kryteria musi spełniać przyszły kandydat do policji.

W sobotę (8.06.2024r) maskotka Komendy Stołecznej Policji – sierżant Borsuk oraz piaseczyńska profilaktyk wzięli udział w pikniku rodzinnym pn. „Bezpieczeństwo ma znaczenie”, który odbył się na terenie salonu samochodowego w Piasecznie przy ul. Armii Krajowej. W trakcie imprezy każdy z uczestników mógł przybić „piątkę” z policyjną maskotką oraz zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.

Spotkanie w plenerze było również dobrą okazją by porozmawiać z policjantką zajmującą się profilaktyką społeczną i zdobyć kilka cennych rad np.: jak bezpiecznie poruszać się po drodze jeżdżąc na hulajnodze elektrycznej lub rowerem, co powinien mieć każdy kierowca na wyposażeniu auta, jak zabezpieczyć swój dom przed włamywaczami jadąc na urlop oraz jak ważne jest noszenie odblasków po zmroku.

Nie zabrakło również pytań dotyczących wstąpienia w szeregi policji, na które funkcjonariuszka chętnie udzielała odpowiedzi wręczając przyszłym kandydatom pomocne broszury.

W trakcie całego pikniku każdy uczestnik mógł sobie zrobić pamiątkowy odcisk dłoni, a na koniec zabrać ze sobą odblask, który przyda się podczas wieczornych spacerów.

 

mł. asp. W. Domagała/D.K

Powrót na górę strony