Aktualności

25- latek okradał sklep, w którym pracował

Data publikacji 09.07.2024

Piaseczyńscy kryminalni zatrzymali pracownika sklepu budowlanego. Mężczyzna w trakcie swojej pracy wynosił towar na parking sklepu, by ukryć go w ekspozycjach sklepowych. Po skończonej pracy swobodnie zabierał go do domu. Teraz 25- latkowi grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie zatrzymali 25- letniego mężczyznę okradającego sklep, w którym pracował. Mężczyzna wykorzystywał nieuwagę innych pracowników sklepu i swój łup chował w ekspozycjach sklepowych, które znajdowały się na zewnątrz budynku. Po skończonej pracy swobodnie zabierał skradziony towar.

Dzięki uzyskanym informacjom i podjętej obserwacji przez kryminalnych, mężczyzna został zatrzymany w chwili, gdy zabierał ukryty towar. Nie spodziewał się, że jego plan może się nie udać.

W trakcie dalszych działań, policjanci przeszukali miejsce zamieszkania 25- latka, gdzie również ujawnili skradziony wcześniej towar z tego samego sklepu.

25- letni mieszkaniec Warszawy już usłyszał zarzuty dotyczące kradzieży mienia o łącznej wartości ponad 5 tysięcy złotych, a odzyskany towar trafił z powrotem do sklepu.

Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

 

mł. asp. W. Domagała

 

 

Powrót na górę strony