Aktualności

ZAPRASZAMY NA POWIATOWE OBCHODY ŚWIĘTA POLICJI W LESZNOWOLI

Data publikacji 10.07.2024

Komendant Powiatowy Policji w Piasecznie mł. insp. Rafał Pałdyna serdecznie zaprasza na Powiatowe Obchody Święta Policji, które zostaną połączone z piknikiem rodzinnym „Bezpieczne wakacje”. Obchody odbędą się w dniu 16 lipca 2024 roku o godz. 14:00 w Lesznowoli przy ul. Gminnej.

Komendant Powiatowy Policji w Piasecznie mł. insp. Rafał Pałdyna organizując Powiatowe Obchody Święta Policji przy współudziale Urzędu Gminy w Lesznowoli ma zaszczyt zaprosić wszystkich policjantów wraz z rodzinami, emerytów i rencistów policyjnych, pracowników Policji jak również wszystkich mieszkańców powiatu piaseczyńskiego na uroczysty apel z ceremonią wręczenia awansów na wyższe stopnie.

Uroczyste obchody odbędą się 16 lipca 2024 roku o godz. 14:00 w Lesznowoli przy ulicy Gminnej 60, na błoniach Urzędu Gminy Lesznowola.

Po uroczystości zapraszamy na piknik rodzinny „Bezpieczne wakacje”, w trakcie którego na uczestników będzie czekało wiele atrakcji. Będzie możliwość zobaczenia policyjnego sprzętu, psy tropiące oraz patrol konny. Nie zabraknie stoisk profilaktycznych, na których można zdobyć wiedzę praktyczną z udzielania pierwszej pomocy,  uzyskać informację na temat rekrutacji do Policji oraz przejść slalom w alkogoglach i narkogoglach.

 Na miasteczku ruchu drogowego najmłodsi będą mogli sprawdzić swoje umiejętności poruszania się po drodze. Nie zabraknie również dmuchańców, konkursów rysunkowych, kąpieli w pianie, fotobudki 360, a także możliwości zobaczenia co skrywają stoiska ze zdrową żywnością.

Serdecznie zapraszamy !!!

 

mł.asp. W. Domagała

Powrót na górę strony