Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

O dziewiątej rano 1,7 promila

Data publikacji 10.02.2011

W ręce policjantów z komisariatu w Konstancinie-Jeziornie wpadł pijany rowerzysta. Mężczyzna podczas kontroli miał 1,7 promila alkoholu w organizmie. Roman W. w najbliższym czasie usłyszy zarzut. Grozi mu do roku pozbawienia wolności.

Wszystko wydarzyło się wczoraj po 9:00 w Konstancinie-Jeziornie. Wówczas to patrolujący rejon ulicy Piaseczyńskiej policjanci z miejscowego komisariatu zauważyli rowerzystę. Zatrzymali go do kontroli drogowej. Jak się okazało, był on pod wpływem alkoholu. Badanie alkomatem wykazało u 56-letniego Romana W. 1,7 promila alkoholu w organizmie.

Po wstępnych wyjaśnieniach mężczyzna wrócił do miejsca zamieszkania. Sprawę prowadzą policjanci z komisariatu, którzy w najbliższym czasie przesłuchają rowerzystę. Najprawdopodobniej usłyszy on wówczas zarzut kierowania rowerem w stanie nietrzeźwości. Grozi mu do roku pozbawienia wolności.

hkk
 

Powrót na górę strony