Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Nocna „rozgrywka” z banerami

Data publikacji 02.05.2012

Policjanci z Lesznowoli zatrzymali dwóch młodych mężczyzn, którzy wczoraj w nocy uszkodzili banery reklamowe na boisku szkolnym w Nowej Woli. Jak się okazało już na komisariacie, zatrzymani 20 – letni Mateusz P. oraz 18 - letni Rafał M. mieli ponad promil alkoholu w organizmie. Jak wytrzeźwieją, będą musieli odpowiedzieć za swoje zachowanie. Za uszkodzenie mienia grozi kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Całe zdarzenie miało miejsce około godziny 2.00 w nocy na boisku szkolnym w miejscowości Nowa Wola. Patrolujący ten rejon gminy policjanci z Lesznowoli zauważyli dwóch mężczyzn, którzy zrywali z ogrodzenia i niszczyli banery reklamowe.

Funkcjonariusze natychmiast zareagowali i zatrzymali 20-letrniego Mateusza P. oraz 18-letniego Rafała M, którzy byli bardzo zaskoczeni wizytą mundurowych. Po przewiezieniu na komisariat mężczyźni zostali przebadani na zawartość alkoholu. Każdy z nich miał ponad promil alkoholu w organizmie.

Gdy tylko zatrzymani Mateusz P. oraz Rafał M. wytrzeźwieją prawdopodobnie usłyszą zarzut uszkodzenia mienia. Czyn ten zagrożony jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.

mp

Powrót na górę strony