Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Wizerunek mężczyzny podejrzewanego kradzież

Data publikacji 31.08.2016

Policjanci z komisariatu w Konstancinie-Jeziornie publikują zdjęcie młodego mężczyzny podejrzewanego o dokonanie w dniu 25 sierpnia br., kradzieży roweru górskiego CUBE o wartości ponad 1300 złotych z garażu budynku przy ulicy Bielawskiej 36. Wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu danych personalnych tego mężczyzny lub miejsca jego pobytu prosimy o pilny kontakt z komisariatem policji w Konstancinie- Jeziornie.

Do kradzieży doszło 25 sierpnia około godziny 14.30 przy ulicy Bielawskiej w Konstancinie- Jeziornie. Łupem złodzieja który swobodnie przemieszczał się po osiedlu i garażach, padł rower górski marki Cube o wartości ponad 1 300 złotych. Dotychczasowe ustalenia nie doprowadziły do zatrzymania zarejestrowanego przez kamery monitoringu mężczyzny podejrzewanego o dokonanie tej kradzieży.

Wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu i danych prezentowanego na zdjęciach mężczyzny proszone są o pilny kontakt z komisariatem policji w Konstancinie- Jeziornie pod numerem telefonu 22 60 45 861.

Policjanci przypominają, że kupno roweru lub innej rzeczy pochodzącej z kradzieży jest także przestępstwem!

 

js

Powrót na górę strony