Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

„Pomagamy i chronimy” Dzielnicowy odnalazł chłopaka, którego życie było zagrożone

Data publikacji 31.05.2017

„Pomagamy i chronimy”- kierując się tą zasadą, wczoraj wieczorem dzielnicowy z Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie st.asp. Mariusz Wielogórski odnalazł i doprowadził do komendy zaginionego i poszukiwanego przez rodzinę młodego chłopaka, którego życie było zagrożone.

 

Przed godziną 20.00 do Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie zgłosili się rodzice zaginionego młodego chłopaka. Z ich dramatycznej relacji wynikało, że życie chłopaka jest zagrożone, a każda minuta zwłoki może nieść ze sobą nieodwracalne skutki.

Oficer dyżurny w stan gotowości postawił wszystkich funkcjonariuszy pełniących wówczas służbę i przekazał im dane dotyczące zaginionego.

st.asp. Mariusz Wielogórski- piaseczyński dzielnicowy, dzięki zaangażowaniu i profesjonalizmowi odnalazł nieletniego, i doprowadził go do komendy, a następnie udzielona została mu pomoc medyczna.

Z uwagi na drastyczny przebieg wydarzeń i mając na uwadze dobro tej rodziny nie podajemy, bardziej szczegółowej informacji. Zawsze w naszej służbie kierując się zasadą „Pomagamy i chronimy”

 

js

Powrót na górę strony