Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Pijany kierowca sam przyjechał na komendę

Data publikacji 02.02.2009

30-latek najpierw telefonicznie zgłosił kolizję, informując dyżurnego, że sprawca uciekł z miejsca. Po całym zdarzeniu przyjechał na komendę na oględziny uszkodzonego auta. Miał pecha, policjanci wyczuli od niego woń alkoholu. Badanie wykazało u mężczyzny 0,54 promila alkoholu we krwi.

Wczoraj kilka minut po 12.00 oficer dyżurny przyjął telefoniczne zawiadomienie o kolizji. Dzwoniący mężczyzna poinformował, że ktoś najechał na jego auto zaparkowane pod kwiaciarnią. Gdy dochodził do niego sprawca właśnie odjechał. Policjanci natychmiast rozpoczęli poszukiwania sprawcy kolizji. Po kilku minutach zatrzymali poszukiwane auto.

W tym czasie na komendę przyjechał poszkodowany, aby dokonać oględzin uszkodzonego auta. Mężczyzna miał pecha, policjanci trakcie wykonywanych czynności wyczuli od niego woń alkoholu. Po badaniu okazało się, że 30-latek jest nietrzeźwy, miał 0,54 promila alkoholu we krwi. Adamowi B. zostało zatrzymane prawo jazdy, wkrótce przed sądem odpowie za jazdę w stanie nietrzeźwości.

 

Powrót na górę strony