Aktualności

Stracił portfel, po telefonie od policjanta nie mógł uwierzyć w swoje szczęscie!

Data publikacji 28.12.2018

Dzisiejszej nocy do policjantów służby dyżurnej w Piasecznie zgłosił się 55- letni mężczyzna. Do komendy przyszedł wraz ze znalezionym portfelem z zawartością ponad 4 000 złotych. Po kilku godzinach „zguba” została przekazana odnalezionemu przez policjantów właścicielowi portfela, który nie mógł uwierzyć w swoje szczęście. "Pomagamy i chronimy" to nie tylko motto policyjnej misji, tym hasłem kierujemy się podczas codziennej służby!

W policyjnej pracy zdarzają się takie chwile, w których radość niesienia pomocy jest dla nas największą nagrodą! Tak o dzisiejszej swojej nocnej służbie powiedzieć mogą policjanci pełniący służbę dyżurną w Komendzie Powiatowej Policji w Piasecznie. Późnym wieczorem do aspirantów sztabowych Grzegorza Nurkiewicza i Jacka Konopki zgłosił się 55- letni mężczyzna, który przyniósł ze sobą znaleziony na jednej z ulic portfel z zawartością ponad 4 000 złotych.

Policjanci służby dyżurnej dzięki między innymi wizytówkom znajdującym się w portfelu szybko ustalili prawowitego właściciela, który odbierając od policjanta telefon z zaproszeniem po odbiór zguby, nie mógł uwierzyć w swoje szczęście. Był on bowiem pewien, że pieniądze stracił już bezpowrotnie! Uczciwemu znalazcy serdecznie dziękujemy!

Dla policjantów radością jest bycie częścią tego szlachetnego i dobrego zdarzenia. Pomagamy i chronimy! To hasło towarzyszy nam w codziennej służbie!

js

Powrót na górę strony