Aktualności

Podziękowanie za podjętą interwencję!

Data publikacji 30.03.2020

Do Komendanta Powiatowego Policji w Piasecznie wpłynęło podziękowanie dla policjantów. Autorem listu była mieszkanka Góry Kalwarii, która wyraziła swoje uznanie za interwencję, którą podjęli funkcjonariusze w miejscowości Czersk.

Kilka dni temu do oficera dyżurnego komisariatu policji w Górze Kalwarii zgłosiła się młoda kobieta i poinformowała o zdarzeniu jakie miało miejsce w Czersku, gdzie była z 3-letnim dzieckiem. Z relacji kobiety wynikało, że agresywnie jadący kierowca samochodu terenowego stworzył zagrożenie dla życia jej, jak i dziecka.

Policjanci z zespołu patrolowego z Góry Kalwarii w składzie sierż. szt. Ernest Przybylski oraz st. sierż. Paweł Kąsik szybko ustalili kierującego i zastosowali środki przewidziane prawem. Podjęta przez policjantów interwencja przyniosła oczekiwany skutek, bowiem do Komendanta Powiatowego Policji w Piasecznie Pawła Krauz wpłynęło podziękowanie, w którym czytamy: „..jeszcze raz dziękuję i proszę o przekazanie podwładnym podziękowania, że w tak ciężkim czasie dla nas wszystkich zajęli się tą sprawą. Życzę Państwu cierpliwości, i wzajemnej życzliwości w oczekiwaniu na spokojniejszy czas” .

nadkom. Jarosław Sawicki/ak

Powrót na górę strony