Aktualności

Dzielnicowi zatrzymali podejrzewanego o atak przy użyciu noża

Data publikacji 27.05.2020

Dzielnicowi z komisariatu w Lesznowoli trafnie wytypowali i zatrzymali 42- letniego obywatela Wietnamu. Jest on podejrzewany o zaatakowanie przy użyciu noża 34- latka. Poszkodowany trafił do szpitala. Na szczęście jego obrażenia okazały się niegroźne. Przestępstwo narażenia człowieka na niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 3.

Policjanci z komisariatu w Lesznowoli wyjaśniają okoliczności zdarzenia, które miało miejsce w jednym z hoteli robotniczych. Ze wstępnych ustaleń wynika, że w minioną niedzielę 34- letni mężczyzna został zaatakowany przez nieznanego sprawcę przy użyciu noża.

Poszkodowany dzięki lotniczemu pogotowiu ratunkowemu, szybko trafił do szpitala. Na szczęście jego obrażenie okazały się być niegroźne. Dzielnicowi z tutejszego komisariatu doskonale rozeznani w podległym im rejonie służbowym, przeprowadzili działania poszukiwawcze. W ich wyniku dzielnicowi zatrzymali 42- letniego mężczyznę. Zarówno poszkodowany, jak i podejrzewany to obywatele Wietnamu. 42- latek usłyszał już zarzuty wynikające z artykułu 157 § 1 kodeksu karnego, za co grozi mu teraz do 3 lat pozbawienia wolności.

nadkom. Jarosław Sawicki

Powrót na górę strony