Aktualności

Mógł dokonać co najmniej 30 włamań i kradzieży

Data publikacji 27.05.2020

Policyjni wywiadowcy z Piaseczna zatrzymali 36- letniego mężczyznę podejrzewanego o dokonanie co najmniej 30 włamań i kradzieży na terenie ogrodów działkowych w miejscowości Szczaki. Działania przeprowadzone zostały wspólnie z funkcjonariuszami wydziału kryminalnego z Piaseczna.

Policyjni wywiadowcy oraz funkcjonariusze z wydziału kryminalnego z Piaseczna, przeprowadzili działania na terenie ogrodów działkowych w miejscowości Szczaki. Od pewnego czasu do policjantów docierały informacje o kradzieży elektronarzędzi, telewizorów lub innego sprzętu i wyposażenia.

Policyjni wywiadowcy podczas służby wytypowali i zatrzymali 36- letniego mieszkańca gminy Piaseczno. Podczas kontroli w jego plecaku ujawniono między innymi zestaw naczyń miedzianych, których wizerunek umieszczony został przez jednego z internautów poszkodowanych kradzieżą.

Policjanci z wydziału kryminalnego w miejscu zamieszkania ujawnili znaczną ilość kradzionych elektronarzędzi sprzętu ogrodniczego, ale także laptop i telefony komórkowe.

Funkcjonariusze z wydziału dochodzeniowo- śledczego ustalili, że mężczyzna może odpowiadać za co najmniej 30 przestępstw związanych z kradzieżą i włamaniami.

nadkom. Jarosław Sawicki

Powrót na górę strony