Kierownictwo

Komendant Powiatowy Policji w Piasecznie

młodszy inspektor Paweł Krauz

W Policji od 20 listopada 1996r. Zaczynał w powiecie wołomińskim, gdzie pełnił służbę na stanowiskach wykonawczych: w zespole patrolowo interwencyjnym, rewirze dzielnicowych a następnie w ogniwie kryminalnym. Pełnił też stanowiska kierownicze: kierownika ogniwa, kierownika referatu, zastępcy komendanta komisariatu. Od 2010 roku związany z policja warszawską. W KRP Warszawa IV tworzył, a następnie kierował Wydziałem Patologii i Nieletnich. Od kwietnia 2011 roku zajmował stanowisko Zastępcy Komendanta Komisariatu Policji Warszawa Bemowo, gdzie nadzorował pion kryminalny. W 2013 roku został Komendantem Komisariatu Warszawa Ursynów.

Od 25 października 2018 pełnił obowiązki I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Pruszkowie. Z dniem 7 marca 2019 roku został mianowany na I Zastępcą Komendanta Powiatowego  Policji w Pruszkowie.

Od dnia 10 lutego 2020 roku pełni obowiązki Komendanta Powiatowego Policji w Piasecznie. 30 lipca 2020 rozkazem Komendanta Stołecznego Policji mianowany na stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Piasecznie.

Absolwent Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie - kierunek administracja. Odznaczony Brązowym Medalem za Długoletnią Służbę.

Powrót na górę strony